Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 02 грудня по 07 грудня 2019 року

Основні  заходи  Решетилівської  райдержадміністрації

з 02 грудня  по 07 грудня  2019 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії першим заступником голови райдержадміністрації (2-14-43).

10-00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови  райдержадміністрації.

10-00

Оперативно - розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації за участю керівників підпорядкованих структурних підрозділів  райдержадміністрації.

11-00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій,  роботи щодо запитів і звернень народних депутатів України та  депутатів місцевих рад за  листопад  місяць.

2. Про взяття на облік та призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

3.Про роботу Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації, відповідно до Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”.

4.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії першим заступником голови райдержадміністрації (2-16-65).

10-00

Заходи до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації (2-14-53).

10-00

Особистий прийом громадян  керівником  апарату  райдержадміністрації.

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії  першим заступником голови райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії виконувачем обов’язків начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації (2-19-91).

9-00

Виїзд  мультидисциплінарної  команди  у с. Сухорабівка.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником фінансового управління райдержадміністрації (2-15-84).

10-00

Районні змагання  з міні - футболу  серед юнаків.

Керівник апарату

райдержадміністрації                             (підписано)                            М.В. Лисенко

Бухун  21973