Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 02 вересня по 07 вересня 2019 року

Основні  заходи  Решетилівської  райдержадміністрації

з 02 вересня  по 07 вересня  2019 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії першим заступником голови райдержадміністрації (2-14-43).

9-00

Заходи  до Дня знань.

10-00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови  райдержадміністрації.

11-00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій,  роботи щодо запитів і звернень народних депутатів України та  депутатів місцевих рад за серпень  місяць.

2. Надання консультативної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО в частині отримання земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення на території району.

3. Про стан надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

4. Про фактичну мережу закладів освіти району на 2019-2020 навчальний  рік.

5. Про комплексну оцінку результатів діяльності Решетилівського району за І півріччя 2019 року.

6.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії заступником голови райдержадміністрації (2-16-65).

10-00

Оперативно - розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації за участю керівників підпорядкованих структурних підрозділів  райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації (2-14-53).

10-00

Особистий прийом громадян  керівником  апарату  райдержадміністрації.

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії  першим заступником голови райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації (2-19-91).

9-00

Виїзд  мультидисциплінарної  команди  у с. Лиман 2, с. Братешки.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником фінансового управління райдержадміністрації (2-15-84).

10-00

Районні змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді (юнаки та дівчата).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                  (підписано)                       М.В. Лисенко

Бухун  21973