Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 03 червня по 07 червня 2019 року

Основні  заходи  Решетилівської  райдержадміністрації

з 03 червня  по 07 червня  2019 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії першим заступником голови райдержадміністрації (2-14-43).

9-00

Заходи до Дня захисту дітей.

10-00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови  райдержадміністрації.

11-00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій,  роботи щодо запитів і звернень народних депутатів України та  депутатів місцевих рад за травень  місяць.

2. Про стан забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства.

3. Про хід проведення комплексу весняно - польових  робіт в сільськогосподарських підприємствах району.

4. Про результати проведеного Всеукраїнської акції двомісячника „За чисте довкілля” на території Решетилівського району.

5.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії заступником голови райдержадміністрації (2-16-65).

9-00

Особистий прийом громадян  головою  райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації (2-14-53).

10-00

Особистий прийом громадян  керівником  апарату  райдержадміністрації.

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії  першим заступником голови райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації (2-19-91).

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником фінансового управління райдержадміністрації (2-15-84).

Керівник апарату

райдержадміністрації                          (підписано)                               М.В. Лисенко

Бухун 2-19-73