Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 05 березня по 10 березня 2018 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 05 березня  по 10 березня 2018 року

8-00

Проведення „ прямої ” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації (2-14-53).

10-00

Особистий прийом громадян першим заступником голови  райдержадміністрації.

11-00

Нарада  у   голови  райдержадміністрації  :

1.Про стан виконання актів законодавства , доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій , роботи щодо запитів і звернень народних депутатів України та депутатів місцевих рад за лютий 2018 року.

2.Вивільнення земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель державної власності на території Решетилівського району для подальшого надання учасникам АТО.

3.Про стан утримання доріг району в зимовий період 2017-2018 років .

4.Про стан підготовки до оздоровчого періоду 2018 року.

5.Про організацію громадських робіт в населених пунктах району в 2018 році.

6.Про стан захворюваності на грип та ГРВІ в районі, організацію лікувально-профілактичних заходів медичними працівниками мережі первинної медико-санітарної допомоги.

7.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події , що виникли на території району.

13-00

Тематичний захід присвячений 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка: „ Нам треба голосу Тараса”.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії  начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації (2-19-91).

9-00

Особистий прийом громадян  головою  райдержадміністрації.

10-00

Засідання районної комісії з питань захисту прав дітей.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії  виконувачем обов’язків начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації (2-12-54).

10-00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

10-00

Виїзний прийом громадян у виконкомі Лобачівської сільської ради                 ( с. Глибока Балка) заступником голови райдержадміністрації Колесніченком А.В.

10-00

Заходи  щодо відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру.

13-00

Літературно-музична пастораль присвячена 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка: „Ось де, люди, наша слава - слава України”.

17-00

Проведення  „ гарячої ” телефонної лінії першим заступником голови  райдержадміністрації .

10-00

Районні змагання  з волейболу серед  учнівської  молоді ( дівчата ).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                (підпис)                                М.В.Лисенко

Бухун 2-19-73