Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 08 квітня по 12 квітня 2019 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 08 квітня  по 12 квітня  2019 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії  начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (2-13-35).

11-00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання   актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій,  роботи  щодо запитів і звернень народних депутатів України та  депутатів  місцевих  рад  за березень  2019 року.

2.Про стан виконання централізованих заходів із надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Решетилівському районі.

3.Звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян.

4.Про надзвичайні  ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації  (2-15-46).

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії  начальником служби у справах дітей райдержадміністрації (2-18-35).

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником відділу містобудування, архітектури , житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, головним архітектором району (2-18-56).

9-00

Виїзд  мультидисциплінарної  команди  у с. Каленики.

10-00

Особистий прийом громадян заступником  голови  райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації                    (2-12-84).

10-00

Семінар-нарада на тему: „Алгоритм дій особи та керівника у зв’язку із виникненням у них конфліктів інтересів”.

Керівник апарату

райдержадміністрації                          (підписано)                               М.В. Лисенко

Бухун 2-19-73