Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 17 грудня по 22 грудня 2018 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 17 грудня  по 22 грудня 2018 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації (2-64-17).

10-00

Особистий прийом громадян першим заступником голови  райдержадміністрації.

10-00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан призначення та виплати компенсаційних виплат особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

2.Про стан виплати орендної плати за використання земельних та майнових паїв сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами району.

3.Стан реалізації в районі Пілотного проекту щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей.

4.Про результати перевірки здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Шевченківської сільської ради.

5.Про новини в законодавстві.

6.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії   начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації (2-16-86).

9-00

Особистий прийом громадян  головою  райдержадміністрації.

10-00

Оперативно – розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з питань: „Про стан виплати державної соціальної допомоги особам, які здійснюють патронат над дитиною” та „Про перевірку цільового використання коштів державної допомоги матерям при народженні дитини”.

8-00

Проведення „ прямої ” телефонної лінії начальником архівного відділу райдержадміністрації (2-16-89).

10-00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

10-00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про стан реалізації у районі державної регуляторної політики”.

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії  заступником голови райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником управління Держказначейства в Решетилівському районі (2-65-96).

9-00

Виїзд мультидисциплінарної команди у с.Лобачі.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії директором районної філії Полтавського обласного центру зайнятості (2-92-33).

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (2-19-65).

Керівник апарату

райдержадміністрації                          (підписано)                               М.В. Лисенко

Бухун 2-19-73