Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 18 по грудня 2017 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 18 грудня  по 23 грудня 2017 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації (2-16-86).

9-00

Нарада  у   голови  райдержадміністрації  :

1.Про стан проведення монетизації частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо - , та електропостачання для індивідуального опалення.

2.Звіт начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян.

3.Про результати перевірки виконання здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Шевченківської сільської та Решетилівської селищної рад.

4.Про новини в законодавстві.

5.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником архівного відділу райдержадміністрації (2-16-89).

10-00

Святкові заходи до Дня Святого Миколая .

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником управління Держказначейства в Решетилівському районі (2-65-96).

10-00

Участь голови райдержадміністрації , заступників та керівників структурних підрозділів у роботі пленарного засідання сесії районної ради.

11-00

Нарада – семінар з державними службовцями на тему : „ Суб’єкти , на яких поширюється дія Закону України „ Про запобігання корупції”.

17-00

Проведення  „ гарячої ” телефонної лінії заступником голови райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії директором районного центру зайнятості (2-92-33).

9-00

Виїзд мультидисциплінарної команди у с. М’якеньківка,с. Михнівка.

11-00

Нарада – семінар з відповідальними за ведення кадрової роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації щодо ведення кадрового діловодства.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (2-19-65).

10-00

Районні змагання  з міні - футболу  серед юнаків.

Керівник

апарату райдержадміністрації                 (підпис)                                М.В.Лисенко

Бухун 2-19-73