Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 19 лютого по 24 лютого 2018 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 19 лютого  по 24 лютого 2018 року

8-00

Проведення „ прямої ” телефонної лінії начальником архівного відділу райдержадміністрації (2-16-89).

9-00

Нарада  у   голови  райдержадміністрації  :

1.Про підсумки роботи галузі тваринництва за 2017 рік в сільськогосподарських підприємствах району.

2.Про роботу управління соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян.

3.Підсумки роботи архівного відділу за 2017 рік та плани на 2018 рік.

4.Про результати перевірки виконання здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Покровської та Новомихайлівської сільських рад.

5.Звіт Лобачівського сільського голови про роботу із зверненнями громадян.

6.Про новини в законодавстві.

7.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

10-00

Особистий прийом громадян першим заступником голови  райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником управління Держказначейства в Решетилівському районі (2-65-96).

9-00

Особистий прийом громадян головою  райдержадміністрації.

10-00

Заходи до Дня Героїв „ Небесної Сотні”.

14-00

Семінар – нарада з державними службовцями на тему : „ Про особливості електронного декларування. Заповнення електронних декларацій посадовими особами уповноважених на виконання функцій держави”.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії директором районної філії Полтавського обласного центру зайнятості (2-92-33).

10-00

Особистий прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації.

11-00

Проведення перевірки роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації з питань організації контролю за виконанням документів та діловодства.

11-00

Проведення перевірки стану документального забезпечення управління та збереженості документів в сільських радах, установах та організаціях начальником архівного відділу .

17-00

Проведення  „ гарячої ” телефонної лінії керівником апарату райдержадміністрації .

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (2-19-65).

9-00

Виїзд мультидисциплінарної команди у с. Малий Бакай, с. Мушти.

9-00

Участь в III ( обласному ) етапі Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін.

10-00

Оперативно – розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації по питанню : „ Інвентаризація захисних споруд”.

11-00

Семінар – нарада з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів з питань казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів.

8-00

Проведення „прямої ” телефонної лінії начальником Решетилівського відділення Міндоходів у Полтавській області (2-39-57).

10-00

Проведення засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

11-00

Засідання тимчасової  Комісії  з  питань  погашення  заборгованості  із  заробітної  плати (грошового забезпечення),  пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат.

10-00

Районні змагання  з волейболу серед  учнівської  молоді ( дівчата ).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                (підпис)                                М.В.Лисенко

Бухун 2-19-73