Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації з 22 квітня по 26 квітня 2019 року

Основні заходи Решетилівської райдержадміністрації

з 22 квітня  по 26 квітня  2019 року

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (2-19-65).

11-00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за І квартал 2019 року.

2.Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району.

3. Про результати комплексної перевірки здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Лиманської  Другої сільської ради.

4.Про новини в законодавстві.

5.Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії начальником Решетилівської державної податкової інспекції у Полтавській області (2-39-57).

10-00

Оперативно - розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: „Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району, зокрема на КП „Водоканал”.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії виконувачем обов’язків начальника відділу у Решетилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (2-92-83).

Розширене засідання колегії:

1. Про   стан   виконання районної Програми  подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально – правових гарантій дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування на 2019-2021 роки.

2. Про стан фінансування бюджетних програм та досягнення результативності показників фінансування бюджетних програм.

3. Проблеми, перспективи та  основні заходи щодо популяризації та збереження вишивки „білим по білому”- та рослинного килимарства міста Решетилівка.

4. Про стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій власності, родючості грунтів на території  району.

17-00

Проведення „гарячої” телефонної лінії  керівником апарату райдержадміністрації.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії директором КНП „Решетилівська центральна  районна лікарня Решетилівської районної ради” (2-15-04).

9-00

Виїзд  мультидисциплінарної  команди  у с.Лиман2, с.Братешки.

8-00

Проведення „прямої” телефонної лінії головним лікарем КНП „Центру первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради” (2-12-32).

10-00

Мітинг – реквієм до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Керівник апарату

райдержадміністрації                          (підписано)                               М.В. Лисенко

Бухун 2-19-73