Про дозвіл на списання кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

03.06.2019                                                                                                         № 92

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону  України  „Про місцеві державні адміністрації”,  наказу  Міністерства  фінансів  України  від 02 квітня 2014  року  № 372  „Про  затвердження  Порядку  бухгалтерського обліку окремих  активів  та  зобов’язань бюджетних  установ  та  внесення  змін  до  деяких нормативно-правових  актів  з  бухгалтерського  обліку  бюджетних  установ”:

1. Надати  дозвіл  на  списання  кредиторської  заборгованості Управлінню соціального захисту населення Решетилівської районної державної адміністрації за  КПК  0813035 „Компенсаційні  виплати  за  пільговий  проїзд окремих  категорій  громадян  на  залізничному  транспорті”  (загальний  фонд), строк позовної давності якої минув, і яка є безнадійною для погашення „Полтавська  дирекція  залізничних  перевезень” Решетилівської філії „Південна  залізниця”  ПАТ  „Українська  залізниця”,  за  2015 рік  у  сумі 33049,26  грн.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника  голови  районної  державної  адміністрації  Черкуна  І.П.

Голова

районної державної                                                                      Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації