Про функціональні повноваження голови райдержадміністрації, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації

03.04.2020

03.04.2020

м. Решетилівка

№ 86

Про функціональні повноваження голови райдержадміністрації, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації

Відповідно до частини 1 статті 10, статті 40 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою впорядкування розподілу обов’язків між керівництвом районної державної адміністрації:

1. Затвердити функціональні повноваження голови районної державної адміністрації, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації (додаються).

2. Установити, що у разі відсутності голови районної державної адміністрації його обов’язки виконує заступник голови районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 02.03.2018 № 74 „Про функціональні повноваження голови райдержадміністрації, першого заступника, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації”.

Голова                                                                                                     І.ЧЕРКУН

ДолученняРозмір
funnkcionalni_do_rozpor_1.doc153.5 КБ