Про функціонування районного методичного кабінету сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

25.02.2020

25.02.2020

м. Решетилівка

№ 50

Відповідно до статей 6, 41, 42  Закону України „Про місцеві державної адміністрації”, Кодексу законів про працю України, Закону України „Про освіту” з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та наявних фінансових ресурсів:

1. Завідувачу сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації (Зінченко В.Г.) збільшити штатну чисельність районного методичного кабінету сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації на 2 (дві) штатні одиниці, встановивши граничну чисельність працівників 9 (дев’ять) штатних одиниць.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.08.2019 № 118 „Про оптимізацію районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО