Про комісію з питань контролю додержання вимог чинного законодавства у сфері землекористування на території Решетилівського району

м. Решетилівка

№ 46

Відповідно до статті 6, пункту 7 статті 13, пункту 3 статті 16, статті 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, в зв’язку з кадровими змінами:

1. Утворити комісію з питань контролю додержання вимог чинного законодавства у сфері землекористування на території Решетилівського району та затвердити її склад, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.12.2015 № 261 „Про створення комісії з питань контролю додержання вимог чинного законодавства у сфері землекористування на території Решетилівського району” (зі змінами).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
sklad_do_no46.doc34 КБ