Про комісію з питань роботи із службовою інформацією

04.01.2019

04.01.2019                                                                                                             № 2

Про комісію з питань роботи

із службовою інформацією

Відповідно до статей  6, 41  Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”,   Закону  України   „Про   доступ  до   публічної   інформації ”, постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736  „Про  затвердження  Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і  знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову  інформацію”  враховуючи розпорядження голови  райдержадміністрації від 30.01.2017 №18 „Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію  в Решетилівській  райдержадміністрації ”:

1. Утворити комісію з питань роботи із  службовою інформацією в апараті  Решетилівської  районної державної адміністрації та затвердити її склад (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 31.03.2017 №106 „Про комісію з питань роботи із службовою  інформацією”  (зі  змінами).

районної державної

адміністрації                                                                            Р.ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Розпорядження голови

Решетилівської  районної