Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітніх Шаповала Ярослава Григоровича, 30.09.2008 року народження, Шаповала Ігоря Григоровича, 20.01.2015 року народження

27.03.2019

27.03.2019                                                                                                          №  60

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,   статті  18  Закону   України   „Про   охорону  дитинства”,  статті   12   Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,   враховуючи    рішення   Комісії   з   питань  захисту прав   дитини   при   райдержадміністрації   від  26 березня 2019 року,  розглянувши заяву Малинської Валентини Миколаївни  на  укладення  договору  дарування  по  1/3  частинах  квартири,   що   належить  їй   на   праві приватної    власності    та   знаходиться   за    адресою:  Полтавська   область,  м. Решетилівка,   вул.   Покровська,   21,  кв. 19   її   внукам  Шаповалу Ярославу  Григоровичу, 30.09.2008 року народження  та  Шаповалу Ігорю Григоровича,  20.01.2015  року  народження,  та  надання  дозволу  матері  дітей,  Шаповал  Марині  Вікторівні  на  прийняття в дар та підписання договору  дарування  від імені дітей,  враховуючи,  що житлові права малолітніх  порушені   не  будуть:

1.  Надати  дозвіл  громадянці  Малинській  Валентині  Миколаївні  на  укладення   договору   дарування  по  1/3   частинах   квартири,  що  належить  їй  на  праві  приватної  власності  та  знаходиться  за  адресою: Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, 21, кв. 19  її  внукам  Шаповалу Ярославу Григоровичу, 30.09.2008 року народження та Шаповалу Ігорю Григоровичу,   20.01.2015   року  народження.

2.  Надати   дозвіл  матері  малолітніх  дітей,  Шаповал  Марині  Вікторівні на  прийняття  в  дар по 1/3 частинах квартири та підписання договору  дарування   від  імені  малолітніх   дітей.

3. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови   районної   державної   адміністрації   Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                                І. ЧЕРКУН