Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Федія Віталія Валентиновича, 06.11.2006 року народження

10.02.2020

10.02.2020

м. Решетилівка

№ 36

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,  статті  18  Закону  України  „Про  охорону  дитинства”, статті  12  Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,   враховуючи   рішення  Комісії  з  питань захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації  від  05.02.2020 року,  розглянувши  заяву Федій  Наталії  Олександрівни  на  укладення  договору  дарування квартири, що  належить їй  на  праві приватної   власності  та  знаходиться  за  адресою: Полтавська  область,  місто  Решетилівка,  вулиця Покровська 52, квартира 15  її  матері Чернявській Вірі Василівні, де  зареєстрований та проживає малолітній Федій Віталій Валентинович, 06.11.2006 року народження,  враховуючи,   що  житлові  права малолітнього  порушені  не  будуть:

1. Надати  дозвіл  громадянці  Федій  Наталії  Олександрівні на  укладення  договору  дарування квартири, що  належить їй  на  праві приватної   власності  та знаходиться  за  адресою: Полтавська область, місто Решетилівка, вулиця Покровська 52, квартира 15, її матері Чернявській  Вірі Василівні, де  зареєстрований та проживає малолітній Федій Віталій Валентинович, 06.11.2006  року народження.

2.  Контроль  за   виконанням  розпорядження   залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО