Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Койнаша Максима Віталійовича, 27.04.2012 року народження

10.02.2020

10.02.2020

м. Решетилівка

№ 37

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,   статті  18  Закону  України  „Про  охорону  дитинства”, статті  12  Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,   враховуючи   рішення  Комісії  з  питань  захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації  від  05.02.2020 року,  розглянувши  заяву Койнаш Ірини  Федорівни  на  укладення  договору  дарування  ½ житлового будинку  з  господарськими  будівлями  і  спорудами,  що  належать їй  на   праві приватної спільної часткової власності і знаходиться за адресою: Полтавська  область,  місто Решетилівка,  вулиця  Курченко Н., буд. 26  і ½ земельної ділянки площею 0,1129 га, кадастровий номер 5324255100:30:005:0309, що належать їй на  праві приватної   спільної часткової власності та знаходиться за адресою Полтавська область, місто Решетилівка, вулиця Курченко Н., 26, її малолітньому синові Койнашу Максиму Віталійовичу,  27.04.2012  року  народження,  враховуючи,  що  житлові  права малолітнього   порушені  не   будуть:

1. Надати  дозвіл  громадянці Койнаш  Ірині Федорівні  на  укладення  договору  дарування ½ житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами,  що  належать   їй  на  праві  приватної  спільної  часткової власності  і знаходиться  за  адресою: Полтавська область, місто Решетилівка, вулиця Курченко Н., буд. 26 і ½ земельної ділянки площею 0,1129 га, кадастровий  номер 5324255100:30:005:0309, що належать їй на  праві приватної   спільної  часткової  власності  та знаходиться за адресою Полтавська  область, місто  Решетилівка, вулиця Курченко Н., 26, її малолітньому синові Койнашу Максиму Віталійовичу, 27.04.2012 року народження.

2. Надати дозвіл батькові малолітньої дитини, Койнаша Максима Віталійовича,  27.04.2012 року народження,  Койнашу  Віталію  Анатолійовичу на прийняття в дар вищевказаного житлового будинку з господарськими будівлями  та спорудами і земельної  ділянки та підписання договору дарування   від   імені   малолітньої   дитини.

3. Контроль   за   виконанням   розпорядження   залишаю  за  собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО