Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Клепаня Назара Володимировича, 15.11.2008 року народження

19.06.2019

19.06.2019                                                                                                            № 101

Відповідно  до  статті  23 Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,   статті   18   Закону   України   „Про  охорону  дитинства”, статті   12   Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,    враховуючи   рішення  Комісії  з  питань захисту  прав   дитини   при   райдержадміністрації   від  18  червня  2019  року, розглянувши  заяву Клепань Катерини Іванівни на укладення договору  дарування   житлового   будинку   з   господарськими  будівлями  та  спорудами,   що   належить  їй   на   праві  приватної   власності   та  знаходиться  за  адресою:  Полтавська  область,  Решетилівський  район,  село Нова  Михайлівка,  вулиця  Миру,  6,  її  сину  Клепаню Володимиру Петровичу, де зареєстрований та проживає малолітній Клепань Назар Володимирович,  15.11.2008  року  народження,  враховуючи,   що  житлові  права   малолітнього   порушені   не   будуть:

1.  Надати   дозвіл   громадянці   Клепань  Катерині  Іванівні на  укладення  договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями  та  спорудами,  що   належить  їй   на   праві  приватної   власності  та   знаходиться   за   адресою:  Полтавська  область,  Решетилівський район, село Нова Михайлівка, вулиця Миру, 6, її сину Клепаню Володимиру Петровичу, де зареєстрований та проживає малолітній Клепань Назар Володимирович,  15.11.2008  року  народження.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови   районної   державної   адміністрації   Колесніченка  А.В.

Голова

районної  державної                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації