Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Закарлюки Івана Миколайовича, 09.06.2010 року народження, та неповнолітньої Закарлюки Єлизавети Миколаївни, 16.03.2003 року народження

23.04.2019

23.04.2019                                                                                                            № 74

Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Закарлюки Івана Миколайовича, 09.06.2010 року народження, та неповнолітньої  Закарлюки Єлизавети Миколаївни, 16.03.2003 року народження

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,   статті  18  Закону   України   „Про   охорону  дитинства”,  статті  12   Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,   враховуючи    рішення  Комісії  з  питань захисту  прав   дитини   при   райдержадміністрації  від  23 квітня 2019 року,  розглянувши  заяви Олійник Наталії Василівни та Пономаренко Ліни Вікторівни  на  укладення  договору  дарування  ½   частки  житлового  будинку, що належить на праві приватної спільної часткової власності малолітньому  Закарлюці  Івану  Миколайовичу,  09.06.2010  року  народження та знаходиться  за  адресою: Полтавська  область,  місто  Решетилівка,  провулок Чкалова, 4, неповнолітній Закарлюці Єлизаветі Миколаївні, 16.09.2003  року  народження,  враховуючи,  що  житлові  права  дітей  порушені  не  будуть:

1. Надати  дозвіл  громадянкам Олійник Наталії Василівні та Пономаренко  Ліні  Вікторівні  на   укладення   договору  дарування  ½  частки житлового будинку, що належить на праві приватної спільної часткової власності малолітньому Закарлюці Івану Миколайовичу, 09.06.2010 року народження  та  знаходиться  за  адресою:  Полтавська  область, місто Решетилівка, провулок Чкалова, 4, неповнолітній Закарлюці Єлизаветі Миколаївні,  16.09.2003  року  народження.

2.  Надати  дозвіл  Олійник  Наталії  Василівні  на  підписання  договору дарування  від  імені  малолітнього  сина  Закарлюки  Івана  Миколайовича.

3. Надати дозвіл Пономаренко Ліні  Вікторівні  на  надання  згоди  на підписання договору дарування неповнолітньою Закарлюкою Єлизаветою Миколаївною.

4. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови  районної  державної   адміністрації   Колесніченка   А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН