Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового та майнового права малолітнього Бардака Дениса Олексійовича, 15.03.2007 року народження

18.02.2019

18.02.2019                                                                                                            № 36

Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового та майнового права малолітнього Бардака Дениса Олексійовича, 15.03.2007 року  народження

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,  статті  18  Закону  України  „Про  охорону  дитинства”,  статті  12   Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,   враховуючи   рішення  Комісії  з  питань захисту прав  дитини  при  райдержадміністрації  від  13.02.2019,  розглянувши  заяву Ярченко  Юлії  Вікторівни  на  укладення  договору  купівлі-продажу ½ частини  житлового  будинку,  ½  частини  земельної  ділянки загальною площею  0,0915 га,  кадастровий  номер 5324255100:30:0004:0003,  що  належать  на  праві  приватної  власності  Бардаку  Олексію  Миколайовичу  та  знаходяться за адресою: Полтавська область, м. Решетилівка, вулиця Джерельна, 27,  від  імені  її  малолітнього  сина  Бардака  Дениса Олексійовича, 15.03.2007 року народження, та надання дозволу матері на підписання  договору  купівлі-продажу  від  імені  дитини,  враховуючи,  що  житлові  та  майнові  права   малолітнього  порушені   не   будуть:

1.  Надати  дозвіл  громадянці  Ярченко  Юлії  Вікторівни  на  укладення  договору  купівлі-продажу  ½ частини  житлового будинку, ½ частини земельної ділянки загальною площею 0,0915 га, кадастровий номер 5324255100:30:0004:0003,  що  належать  на  праві  приватної  власності Бардаку Олексію Миколайовичу  та знаходиться  за адресою: Полтавська область,  м. Решетилівка,  вулиця  Джерельна,  27,  від  імені  її  малолітнього сина  Бардака  Дениса  Олексійовича,  15.03.2007 року народження та дозволити  матері  підписати  договір  купівлі-продажу  від  імені  дитини.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації  від 03.12.2018 № 352 „Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового та майнового права малолітнього  Бардака  Дениса  Олексійовича, 15.03.2007  року  народження”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Колесніченка А.В.

районної  державної

адміністрації                                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ