Про надання малолітній Злобі Андріані Андріївні, 27.08.2013 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

10.07.2019

10.07.2019                                                                                                            № 107

Відповідно до статті  11 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових  умов  соціального  захисту  дітей-сиріт та дітей, позбавлених   батьківського   піклування”,   статей  17,  18, 24, 25 Закону України  „Про  охорону  дитинства”,  пункту  22   Порядку   провадження  органами  опіки  та  піклування  діяльності,  пов’язаної  із захистом прав дитини,  затвердженого   постановою  Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866,  враховуючи  рішення  Решетилівського  районного  суду  Полтавської  області  від  23.05.2019 року № 546/1206/17 (набрало законної сили  24.06.2019)  про позбавлення батьківських прав  матері  Злоби  Вікторії Вікторівни та довідки про народження № А-01446 від 07.06.2019 виданої територіальним відділом РАЦС Залізнодорожного району м. Воронежа управління  РАЦС  Воронезької  області  Росії,  на  підставі  подання  служби  у справах  дітей   райдержадміністрації:

1. Надати малолітній Злобі Андріані Андріївні, 27.08.2013 року народження  статус  „дитина,   позбавлена   батьківського  піклування”.

2.  Службі  в  справах  дітей  райдержадміністрації  (Гмиря Ю.А.)  вжити заходів  для  соціального  захисту   дитини.

3.  Контроль  за  виконанням  розпорядження   залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                           І.ЧЕРКУН