Про надання малолітньому Галушка Артему Кузьмичу, 03.02.2007 року народження, статусу дитини-сироти

30.01.2019

30.01.2019                                                                                                            № 13

Про надання  малолітньому

Галушка  Артему  Кузьмичу,

03.02.2007  року  народження,

статусу  дитини-сироти

Відповідно до статті  11 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених   батьківського  піклування”,  статей  17, 18, 24, 25  Закону  України „Про  охорону  дитинства”,  пункту  22  Порядку  провадження   органами  опіки  та  піклування  діяльності,  пов’язаної  із  захистом  прав дитини,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від  24.09.2008  № 866,   враховуючи  свідоцтво   про   смерть   матері  Галушка Лілії Вікторівни  (серія І-КЕ № 384641, видане виконавчим комітетом Кукобівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області 21.01.2019),   свідоцтво  про  смерть  батька  Галушка Кузьми Миколайовича  (серія І-КЕ № 209327,  видане  Федіївською сільською  радою  Решетилівського району Полтавської  області 05.03.2012),  розглянувши  подання  служби  у справах  дітей  райдержадміністрації:

1. Надати  малолітньому Галушка Артему Кузьмичу, 03.02.2007 року народження,   статус   дитини-сироти.

2. Службі  в  справах  дітей  райдержадміністрації  (Гмиря Ю.А.)  вжити заходів  для  соціального  захисту  дитини.

3. Контроль за виконанням  розпорядження  покласти  на  заступника голови  районної   державної   адміністрації   Колесніченка А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН