Про надання малолітньому Мар’яну Максиму Олександровичу, 06.06.2013 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

10.07.2019

10.07.2019                                                                                                            № 108

Відповідно до статті  11 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених   батьківського   піклування”,   статей  17,  18,  24,  25 Закону України „Про  охорону  дитинства”,  пункту  22   Порядку   провадження  органами  опіки  та  піклування  діяльності,  пов’язаної  із  захистом прав дитини,  затвердженого   постановою  Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866,  враховуючи  рішення  Решетилівського  районного  суду  Полтавської  області  від  05.06.2019  року  № 546/710/18  (набрало законної сили 08.07.2019)  про  позбавлення  батьківських  прав  Мар’яна  Олександра Михайловича  та  Мар’ян Адаліни Олександрівни, розглянувши подання  служби  у  справах  дітей   райдержадміністрації:

1.  Надати  малолітньому  Мар’яну  Максиму  Олександровичу, 06.06.2013 року народження, статус „дитина,  позбавлена  батьківського  піклування”.

2. Службі в справах дітей райдержадміністрації (Гмиря Ю.А.) вжити заходів  для  соціального  захисту   дитини.

3.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                           І.ЧЕРКУН