Про надання соціальних послуг у Решетилівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на безоплатній основі на період карантину

27.03.2020

27.03.2020

м. Решетилівка

№ 82

Відповідно до вимог статей 6, 19 та 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)”, статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, абзацу 2 підпункту 1а пункту 2 статті 28 Закону України „Про соціальні послуги”, Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19”, та враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року, з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Мотузка Н.В.), на період карантину, прийняття на обслуговування громадян похилого віку та осіб з інвалідністю до Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснювати за спрощеною процедурою, на підставі заяви особи, копії паспорта та індентифікаційного номера.

2. Решетилівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Козарь Н.Ю.) на період дії карантину забезпечити надання соціальних послуг на безоплатній основі громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                        І.ЧЕРКУН