Про нагородження Почесною Грамотою районної державної адміністрації

11.02.2019                                                                                                              № 23

Про нагородження Почесною Грамотою районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та Положення про Почесну Грамоту районної державної адміністрації, затвердженого  розпорядженням голови  райдержадміністрації від  06.06.2002  № 230:

НАГОРОДИТИ Почесною  Грамотою  райдержадміністрації  за  сумлінну  працю, високий  професіоналізм, вагомий внесок в питанні соціального  захисту  населення  Решетилівського  району  та  з  нагоди  50-річчя  від  дня  народження:

ВОЛОДАРСЬКУ  Олену  Володимирівну,  секретаря керівника управління  соціального  захисту  населення   райдержадміністрації.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ