Про нагородження Почесною Грамотою районної державної адміністрації

м. Решетилівка

№ 84

Про нагородження Почесною Грамотою районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та Положення про Почесну Грамоту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.06.2002 № 230:

НАГОРОДИТИ КОЗАРЕНКО Катерину Михайлівну, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, Почесною Грамотою Решетилівської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики та високий професіоналізм.

Голова                                                                                                        І.ЧЕРКУН