Про оптимізацію районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

01.08.2019

01.08.2019                                                                                                        № 118                                           31.07.26

.

Про оптимізацію  районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Відповідно  до  статей  6, 41, 42  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  Кодексу  законів  про  працю   України,   Закону   України  „Про освіту” на виконання доручення виконувача обов’язків голови  райдержадміністрації  даного на  розширеному  засіданні  колегії  районної державної  адміністрації  від  30.07.2019  року  №01-17/21  з метою забезпечення  ефективності  використання  бюджетних  коштів,  раціональне  та ефективне   використання   наявних   фінансових   ресурсів:

1. Начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації  (Зінченко В.Г.):

1.1. Оптимізувати  районний  методичний  кабінет  відділу  освіти, сім’ї, молоді   та  спорту  райдержадміністрації  шляхом  зменшення  штатного розпису  на   4,5  штатні  одиниці,  встановивши  граничну  чисельність працівників  7   штатних  одиниць;

1.2. Повідомити   відповідну  профспілкову  організацію  та  працівників про  можливе  звільнення   в  зв’язку  з  зміною  істотних  умов праці  та граничної  чисельності.

1.3. Довести  до  відома  Решетилівської  філії  Полтавського обласного центру зайнятості про вивільнення працівників в установленому законом порядку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  районної  державної  адміністрації  Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голова

районної  державної

адміністрації                                                                        І. ЧЕРКУН