Про організацію та проведення заходів з відбору та призначення військовозобов’язаних до складу команд (підрозділів) територіальної оборони на території Решетилівського району

31.05.2019

31.05.2019                                                                                                            № 90

Про  організацію  та  проведення

заходів  з  відбору  та  призначення

військовозобов’язаних  до  складу

команд  (підрозділів)  територіальної

оборони  на  території  Решетилівського

району

Відповідно  до    пункту  9   статті   13   Закону   України   „Про    місцеві    державні     адміністрації”,  Законів  України  „Про  оборону України”, „Про  мобілізаційну  підготовку  та  мобілізацію”, Указу  Президента  України  „Про  Положення  про  територіальну  оборону  України”,  з метою підготовки та проведення заходів з відбору та призначення військовозобов’язаних  до  складу  команд (підрозділів) територіальної оборони,  переважно  з  числа працюючих на підприємствах, (установах) району,  незалежно  від  форм   власності:

1. Підготувати та відпрацювати рішення на виконання завдань керівниками підприємств (установ) щодо відбору та призначення військовозобов’язаних  до  складу  команд (підрозділів) територіальної оборони,  переважно  з числа працюючих на підприємствах, (установах) району. Довести дане розпорядження до відома виконавців і здійснювати контроль  за  його  виконанням.

2. Розробити  спільний  план щодо проведення агітаційно-роз’яснювальної  роботи  по  залученню  резервістів  та  військовозобов’язаних з  числа  працюючих  на  підприємствах  (установах)  до  навчальних  зборів,  з визначенням  основних  завдань  та  напрямків  роботи.

3.  Провести  спільний  брифінг  керівників  підприємств  (установ)  та районного  військового  комісаріату  з метою роз’яснення порядку проходження служби у військовому резерві та порядку проходження навчальних  зборів.

4.  Запропонувати  керівникам підприємств (установ) незалежно від форми  власності,  провести  роботу  з  військовозобов’язаними  працівниками щодо  підписання  ними   контрактів   на   проходження   служби  у військовому резерві з підрозділами територіальної оборони (в межах їх адміністративно-територіального  розміщення).

5. Провести загальні збори з ветеранськими та молодіжними організаціями  району  за  участю  представників  військового  комісаріату щодо  рекламування  проходження  служби  у  військовому  резерві.

6.   Контроль  за  виконанням   розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                            І. ЧЕРКУН