Про передачу матеріальних цінностей

10.04.2019

10.04.2019                                                                                                           № 67

Про  передачу   матеріальних

цінностей

Відповідно до Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку  запасів суб’єктів державного сектору, затверджених  наказом  Міністерства фінансів  України  від  23.01.2015  № 11,  Національного  положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 123 „Запаси”, затвердженого  наказом Міністерства  фінансів України   від 12.10.2010  № 1202 (зі змінами),  на  виконання  районної  „Програми допризовної підготовки і військово-патріотичного  виховання  молоді,  забезпечення  проведення  заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та призову громадян на строкову військову  службу  та  військову  службу  за  контрактом  на  2015-2020  роки”:

1. Передати Решетилівському районному військовому комісаріату канцелярські   товари   на  суму  3000,00  (три  тисячі)  гривень.

2. Начальнику  відділу  фінансово-господарського  забезпечення  апарату райдержадміністрації-головному бухгалтеру  (Хлистун Ю.В.) здійснити документальну  передачу  придбаних   матеріальних   цінностей.

3.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Голова

районної  державної                                                                Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації