Про передачу матеріальних цінностей

м. Решетилівка

№ 70

Про передачу матеріальних цінностей

Відповідно до Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку запасів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 11, Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 123 „Запаси”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202 (зі змінами), на виконання районної „Програми допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2015-2020 роки”:

1. Передати Решетилівському районному військовому комісаріату канцелярські товари на суму 4000,00 (чотири тисячі) гривень.

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації-головному бухгалтеру (Хлистун Ю.В.) здійснити документальну передачу придбаних матеріальних цінностей.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО