Про перенесення робочих днів у 2019 році

10.01.2019

10.01.2019                                                                                                             № 3

Про перенесення робочих днів у 2019 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України                        від  10 січня  2019  року  № 7-р  „Про  перенесення  робочих  днів у 2019 році ” та   з   метою   створення   сприятливих   умов  для  святкування  у  2019  році   1 травня – Дня  праці  та  у 2020 році 1 січня — Нового року, а також забезпечення  раціонального  використання  робочого  часу:

1. Керівникам  структурних  підрозділів  райдержадміністрації  перенести у порядку і на умовах, визначених законодавством, у  2019 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними  днями,  робочі  дні  з:

вівторка  30  квітня  на  суботу  11  травня;

понеділка  30  грудня  на  суботу 21 грудня;

вівторка  31  грудня  на  суботу  28  грудня.

2. Взяти  до уваги,  що спеціальний  режим  роботи  банків  та  їх  установ у  зазначені  дні  визначає  Національний  банк.

3. Відділу  організаційної роботи апарату райдержадміністрації   (Білецька Я.М.) встановити чергування керівників райдержадміністрації,  графік  чергування  затвердити у встановленому порядку.

районної державної

адміністрації                                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ