Про підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у 2019 році

10.01.2019

10.01.2019                                                                                                              № 5

Про  підвищення  кваліфікації

державних  службовців

райдержадміністрації  у  2019 році

Відповідно  до  Закону  України „Про  державну  службу”,  Стратегії сталого  розвитку  „Україна-2020”,  схваленої  Указом  Президента  України  від 12 січня 2015 року № 5, Указу  Президента  України  від  1  лютого  2012 року № 45/2012,  Стратегії  реформування  державного  управління  України  на 2016-2020 роки, схваленої  розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України  від 24 червня 2016 року № 474-р „Деякі  питання  реформування  державного управління  України”,   постанов   Кабінету  Міністрів   України  від  7  липня 2010 року № 564 „Про затвердження Положення про систему підготовки, спеціалізації  та  підвищення  кваліфікації  державних  службовців  і  посадових осіб  місцевого  самоврядування”,  від 16 грудня 2004 року № 1681 „Про центри перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій”, статті 90 Бюджетного кодексу України, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28.12.2018 № 1128 „Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  у 2019 році”  та  з  метою  забезпечення  професійного  розвитку державних  службовців  райдержадміністрації:

1. Затвердити план – графік підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної  влади,  органів  місцевого  самоврядування,  державних  підприємств,  установ  і  організацій, погоджений в установленому порядку з Національним агентством  України  з  питань  державної  служби  на  2019  рік  (додається).

2. Керівникам  структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання плану – графіка підвищення кваліфікації державних службовців у 2019 році.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) передбачити фінансування  витрат, пов’язаних з підвищенням кваліфікації державних  службовців  у  2019  році  відповідно  до  плану – графіку.

4.  Визнати  таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.01.2018 № 20 „Про підвищення кваліфікації  державних  службовців  у  2018  році”.

5. Контроль  за виконанням  розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації  Лисенка  М.В.

районної  державної

адміністрації                                                                                   Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
dodatok_do_no10.01.2019_no5.doc99.5 КБ