Про підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у 2020 році

17.01.2020

17.01.2020                                                                                                              № 6

Про  підвищення   кваліфікації

державних   службовців

райдержадміністрації у 2020 році

Відповідно до статті 90  Бюджетного   кодексу  України,  Закону  України „Про   державну  службу”,   постанови    Кабінету    Міністрів    України     від   6 лютого 2019 року № 106 „Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій,  їх  перших  заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування  та  депутатів  місцевих  рад”,  Плану  заходів  щодо реалізації  Концепції  реформування системи професійного навчання державних  службовців, голів  місцевих  державних  адміністрацій,  їх  перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів  місцевих рад, затвердженого розпорядженням  Кабінету  міністрів України  від 10 травня 2018 року  № 342-р,  на  виконання  розпорядження голови  облдержадміністрації від 11.01.2020 № 18 „Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів  на  базі  Полтавського  обласного  центру  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого  самоврядування,  державних  підприємств,  установ  і  організацій   у 2020 році” та  з метою забезпечення професійного розвитку державних службовців  райдержадміністрації:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної  влади,  органів  місцевого  самоврядування,  державних  підприємств,  установ  і  організацій, погоджений в установленому порядку з Національним агентством  України  з  питань  державної  служби  на  2020  рік  (додається).

2. Керівникам  структурних  підрозділів райдержадміністрації забезпечити  виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців  у  2020  році.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) передбачити фінансування витрат, пов’язаних з підвищенням кваліфікації державних  службовців  у  2020  році  відповідно  до  плану-графіку.

4.  Визнати  таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.01.2019 № 5 „Про підвищення кваліфікації  державних  службовців  у  2019  році”.

5. Контроль  за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації  Лисенка М.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір