Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року

22.03.2019                                                                                                            № 54

Про план  роботи районної

державної  адміністрації на

ІІ квартал 2019  року

Відповідно до пунктів 6-9 регламенту Решетилівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови  райдержадміністрації   від  19.07.2002  № 290  „Про  регламент Решетилівської районної державної адміністрації” (у редакції  розпорядження голови районної  державної  адміністрації від 03.07.2018 року № 207 „Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.07.2002 № 290”):

1.  Затвердити    план    роботи   районної   державної    адміністрації   на     ІІ квартал 2019  року   (додається).

2. Першому  заступнику,  заступнику  голови,  керівнику апарату районної  державної  адміністрації,  начальникам  управлінь,  відділів  і  секторів  райдержадміністрації,   інших  служб  забезпечити   своєчасну  підготовку   та   виконання   запланованих   заходів.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                             І.ЧЕРКУН