Про план роботи з персоналом в районній державній адміністрації на 2019 рік

18.01.2019                                                                                                            № 12

Про    план    роботи   з  персоналом  в районній державній адміністрації на 2019 рік

Керуючись законами України „Про державну службу”, „Про місцеві      державні  адміністрації”, „Про запобігання корупції”, відповідно до     постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263  „Про                  затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації” (із        змінами),   наказу  Національного  агентства України з питань державної служби  від  3 вересня 2016 року № 47 „Про затвердження Типового   положення   про  службу  управління  персоналом  державного  органу”:

1. Затвердити  план  роботи  з персоналом в районній державній адміністрації на  2019  рік  (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови           райдержадміністрації від 22.01.2018 № 19 „Про план роботи з персоналом в   районній державній адміністрації на 2018 рік”.

районної  державної

адміністрації                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
plan_do_no12.doc92.5 КБ