Про план роботи з персоналом в районній державній адміністрації на 2020 рік

м. Решетилівка

№ 52

Про план роботи з персоналом в районній державній адміністрації на 2020 рік

Відповідно до законів України „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про запобігання корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263 „Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації” (із змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 3 вересня 2016 року № 47 „Про затвердження Типового положення про службу управління персоналом державного органу”:

1. Затвердити план роботи з персоналом в районній державній адміністрації на 2020 рік (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 18.01.2019 № 12 „Про план роботи з персоналом в районній державній адміністрації на 2019 рік”.

Виконувач

обов’язків голови                                                                      А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
plan_roboti_z_kadrami_na_2020_rik_dod.doc92.5 КБ