Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Демидівка Решетилівського району Полтавської області

20.03.2019                                                                                                          № 53

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Демидівка Решетилівського району Полтавської   області

Відповідно  до  статті  173  Земельного  кодексу  України,  пункту  „Д” статті 13, пункту  „Б”  статті  25,  статті  46  Закону  України „Про землеустрій”,  пункту  7  частини  1  статті  13,  частини  1  статті  41  Закону України  „Про  місцеві  державні  адміністрації”, розглянувши Проект  землеустрою  щодо  встановлення (зміни) меж села Демидівка Решетилівського  району  Полтавської  області,  розроблений  ТОВ  „Полтавська  експертна  землевпорядна  компанія”  в  2019 році,  враховуючи  рішення  28  сесії  VII  скликання  Демидівської  сільської  ради  від  15  листопада 2018 „Про затвердження генерального плану села Демидівка Решетилівського  району  Полтавської   області”,  рішення  29  сесії  VII  скликання  Демидівської  сільської  ради   від 15 листопада 2018 року „Про надання   дозволу   на   розробку   проекту  землеустрою    щодо    встановлення   або   зміни    меж    населеного   пункту   с. Демидівка  на  території  Демидівської  сільської  ради  Решетилівського району  Полтавської  області”,   з  метою  встановлення  (зміни)  меж  села  Демидівка  для  створення сприятливого  середовища  життєдіяльності  і  сприятливого  розвитку  населеного  пункту,  забезпечення  екологічної   і   техногенної   безпеки:

1. Погодити   проект  землеустрою  щодо  встановлення  (зміни)  меж  села   Демидівка   Решетилівського   району   Полтавської   області,  згідно  з яким  передбачається  збільшення  існуючої  площі  села  з  204,2000  га  до  площі  340,7078  га,  за   рахунок   включення   земель   колективної   власності, виробничих територій, дачних кооперативів, ставків з озелененими територіями,   в   адміністративних  межах  Демидівської  сільської  ради,   згідно  з  планом   встановлення  (зміни)  меж  села  Демидівка  Решетилівського  району   Полтавської   області.

2.  Затвердження   проекту  землеустрою  щодо  встановлення  (зміни)  меж  села  Демидівка  Решетилівського  району  Полтавської  області  здійснити в  установленому   чинним   законодавством   України   порядком.

3. Контроль   за   виконанням    розпорядження   залишаю   за   собою.

Виконувач  обов’язків

голови  районної   державної

адміністрації                                                                                      І. ЧЕРКУН