Про порушення клопотання щодо продовження терміну перебування у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини малолітньої Кутнич Лілії Ігорівни, 27.11.2017 року народження

26.03.2019

26.03.2019                                                                                                          №  59

Про порушення клопотання щодо продовження терміну перебування у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини малолітньої Кутнич Лілії Ігорівни, 27.11.2017  року народження

Відповідно до  статей  6, 23  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  статті  24  Закону  України  „Про охорону дитинства”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 „Питання діяльності  органів  опіки  та  піклування,  пов’язаної  із  захистом прав дитини”,  на  підставі  рішення  комісії   з   питань   захисту   прав  дитини  від 26  березня 2019 року,  щодо продовження терміну  перебування  Кутнич Лілії Ігорівни  в  Кременчуцькому  обласному  спеціалізованому  будинку дитини,  у  зв’язку із  відсутністю  належних  матеріально - побутових  умов проживання  дитини,  з  метою  соціального  захисту  дитини:

1. Порушити клопотання перед Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації про продовження терміну перебування малолітньої Кутнич Лілії Ігорівни,  27.11.2017  року  народження,  у Кременчуцькому обласному  спеціалізованому  будинку  дитини  терміном  на  шість  місяців.

2. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови   районної   державної   адміністрації   Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                                І. ЧЕРКУН