Про порушення клопотання щодо продовження терміну перебування у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини малолітньої Рибалко Жасміни Миколаївни, 27.02.2016 року народження

23.04.2019

23.04.2019                                                                                                            № 73

Про порушення  клопотання  щодо

продовження терміну перебування

у   Кременчуцькому       обласному

спеціалізованому  будинку  дитини

малолітньої Рибалко Жасміни  Миколаївни,

27.02.2016 року  народження

Відповідно до статей 6, 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”,  статті  24  Закону України  „Про охорону дитинства”, постанови  Кабінету  Міністрів України  від  24.09.2008  № 866 „Питання діяльності  органів  опіки  та  піклування,  пов’язаної  із  захистом прав дитини”,   на   підставі  рішення   Комісії   з  питань   захисту  прав  дитини  від 23  квітня  2019 року,  щодо продовження терміну  перебування  Рибалко Жасміни  Миколаївни  в  Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку  дитини,  у  зв’язку  із  відсутністю  належних  матеріально - побутових  умов  проживання,  з  метою  соціального  захисту  дитини:

1. Порушити клопотання перед Департаментом охорони здоров’я Полтавської  обласної  державної  адміністрації  про  продовження  терміну перебування малолітньої  Рибалко Жасміни Миколаївни, 27.02.2016 року народження,  у  Кременчуцькому  обласному  спеціалізованому  будинку дитини   терміном   на   шість   місяців.

2. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови  районної  державної  адміністрації  Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН