Про порушення клопотання щодо влаштування до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини малолітнього Саєнка Артема Валентиновича, 14.10.2014 року народження

02.01.2019

02.01.2019                                                                                                              № 1

Про порушення  клопотання  щодо

влаштування до Кременчуцького

обласного спеціалізованого будинку

дитини  малолітнього  Саєнка  Артема

Валентиновича, 14.10.2014  року  народження

Відповідно до статей 6, 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  статті  24  Закону  України  „Про охорону дитинства”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 „Питання діяльності  органів  опіки  та  піклування,  пов’язаної  із  захистом прав дитини”, на  підставі  протокольного  рішення  Комісії  з  питань  захисту  прав дитини  при  райдержадміністрації  від 28.12.2018  та  акту  про  виявлення дитини,  яка  залишилася  без  батьківського  піклування  від  26.12.2018:

1. Порушити клопотання перед Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації про направлення на виховання та повне державне забезпечення  до  Кременчуцького  обласного  спеціалізованого будинку дитини малолітнього Саєнка Артема Валентиновича, 14.10.2014 року народження терміном на шість місяців у зв’язку із складними життєвими обставинами.

Мати Даценко Юлія Володимирівна, 14.12.1991 року народження, зареєстрована  за  адресою:  с.  Піщане  Решетилівського  району  Полтавської області, фактично проживає с. Крохмальці Решетилівського району.

Батько Саєнко Валентин Валентинович, 23.01.1983 року народження, зареєстрований  та  фактично  проживає  за адресою: с. Піщане Решетилівського  району.

2. Врахувати,  що  батьки  дитини  ознайомлені  із  статтею  219 Сімейного  кодексу  України.

3. Контроль за виконанням  розпорядження  покласти на заступника голови  районної  державної  адміністрації   Колесніченка  А.В.

районної  державної

адміністрації                                                                                   Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ