Про повернення матеріальних цінностей до матеріального резерву

м. Решетилівка

№ 74

Про повернення матеріальних цінностей до матеріального резерву

Відповідно до статті 19, 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775 „Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, статті 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, та з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків можливої надзвичайної ситуації, спричиненої поширенням територією України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

1. Решетилівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області (Савенко А.М.) повернути до матеріального резерву Решетилівської райдержадміністрації засоби індивідуального захисту згідно додатку.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Хлистун Ю.В.) забезпечити документальне оформлення повернення матеріальних засобів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
dod_do_no74.doc26.5 КБ