Про позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію районного військового комісаріату

11.01.2020

11.01.2020                                                                                                             № 4

Про  позаштатну   постійно

діючу військово-лікарську комісію  районного військового комісаріату

Відповідно  до  статей  6, 13, 27  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  статей  1, 16  Закону  України „Про  військовий  обов’язок  і військову  службу” від 25.03.1992 № 2232-XII,  статей  4, 17  Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” від 21.10.1993 № 3543-XII, Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 зареєстрованого в  Міністерстві  юстиції  України   17.11.2008 № 1109/15800 (зі змінами)  та  з  метою  вивчення  психологічних  та  морально-ділових  якостей військовослужбовців:

1.Утворити районну позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію  та  затвердити  її  склад  (додається).

2. Рекомендувати військовому комісару Решетилівського районного військового  комісаріату  (Новоселя С.О.):

2.1. Організувати  явку  військовозобов’язаних громадян для проходження  ними  медичного  обстеження.

2.2. Надавати  щороку до 31 грудня  районній  державній  адміністрації аналітичну  довідку  про якісні та  кількісні  показники  роботи  позаштатної постійно  діючої  військово-лікарської  комісії,  для   подальшого  аналізу  стану  охорони   здоров’я  категорій  населення,  які  пройшли  медичний  огляд.

3. Директору Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська  центральна  районна  лікарня  Решетилівської  районної  ради Полтавської  області”  (Черкун Ю.Є.):

3.1. Забезпечити проведення позачергового обстеження військовозобов’язаних, які підлягатимуть мобілізації, юнаків під час проведення  приписки,  призовників, кандидатів на навчання у вищих військово-навчальних   закладах  та  військових  навчальних  підрозділах  вищих   навчальних  закладів   Міністерства   оборони  України,   громадян,   які

приймаються  на  військову  службу  за  контрактом,  у  лікувальному  закладі  за   направленням   районного  військового  комісаріату.

Виключити  можливість  призову  на  військову  службу осіб, які за станом  здоров’я   є  непридатними  до  військової  служби.

3.2. Забезпечити   виділення   лікарів  та  медичного  персоналу  для роботи  в  районному  військовому  комісаріаті  у  складі  позаштатної  постійно діючої   військово-лікарської  комісії  згідно   із  заявками  військового  комісара.

3.3 Забезпечити  військово-лікарську комісію  необхідним обладнанням, майном   та   інструментарієм   згідно  вимог  наказу  Міністра  оборони  України  від  14.08.2008  №  402  та  від  01.08.2011  № 466.

3.4. Районній  позаштатній  постійно  діючій  військово-лікарській  комісії у  роботі  неухильно  дотримуватися   вимог  наказу  Міністра  оборони  України  від 14.08.2008 № 402 „Про затвердження положення про військово-лікарську  експертизу  в  Збройних  Силах  України”.

3.5. У складних випадках та ситуаціях із неоднозначністю діагнозів, забезпечити  направлення  таких  громадян  на  консультацію  чи  стаціонарне обстеження в обласні лікувально-профілактичні заходи із зазначенням у направленні його статусу (військовозобов’язаний, обстеження в ході мобілізації).

3.6. Провести додаткові  заняття з лікарями-членами позаштатної постійно   діючої  військово-лікарської   комісії  щодо оформленням протоколів.

4. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської  області”  (Лугова Н.І.):

4.1. Забезпечити  військовозобов’язаних  громадян  первинною  медичною  документацією.

4.2. Забезпечити  огляд сімейним лікарем військовозобов’язаних громадян при  направленні  на  позаштатну  постійно  діючу  військово-лікарську   комісію  при  Решетилівському  районному  військовому  комісаріаті.

5. Визнати  таким, що втратило чинність, розпорядження голови  районної  державної  адміністрації від 25.11.2016 № 292  „Про  позаштатну  постійно  діючу  військово-лікарську  комісію районного  військового комісаріату”.

6.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір