Про припинення дії договору оренди землі

м. Решетилівка

№ 57

Про припинення дії договору оренди землі

Відповідно до вимог статті 6, пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 статті 16, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 1 статті 31 Закону України „Про оренду землі”, положень Договору оренди землі, укладеного між Решетилівською районною державною адміністрацією та сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю „Говтва” на земельну ділянку, що знаходиться на території Лиманської Другої сільської ради Решетилівського району, врахувавши заяву Доги Т.А. від 27 лютого 2020 року:

1. Припинити дію договору оренди землі, укладеного між Решетилівською районною державною адміністрацією та сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю „Говтва” на земельну ділянку, що знаходиться на території Лиманської Другої сільської ради Решетилівського району на земельну ділянку площею 5,3537 га за кадастровим номером 5324281500:00:001:0642.

2. Завідувачу сектору з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації (Крамар В.В.) провести необхідні реєстраційні дії.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО