Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна за межами населеного пункту на території Решетилівського району Полтавської області

05.03.2020

05.03.2020

м. Решетилівка

№ 59

Відповідно до статті 10 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 263, 265 Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяву громадянина Коваля Миколи Романовича щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна:

1. Присвоїти садовому будинку, який розміщений на земельній ділянці кадастровий номер 5324280503:03:002:0108 в садівничому товаристві «Монтажник», наступну адресу: Україна, Полтавська область, Решетилівський район, с. Демидівка, садівниче товариство «Монтажник», будинок № 1.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО