Про призначення опікуна над майном дитини-сироти Сініцевої Олени Юріївни

22.05.2019

22.05.2019                                                                                                              № 86

Про призначення опікуна над майном дитини-сироти Сініцевої Олени  Юріївни

Відповідно до статей 6, 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  статті  247  Сімейного  кодексу  України,  статті  71  Житлового кодексу  України,  статті  25  Закону  України  „Про  охорону  дитинства”, статей  11,  32  Закону  України  „Про  забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, враховуючи  рішення  Комісії  з  питань  захисту  прав  дітей  при райдержадміністрації   від   22  травня  2019  року,  на   підставі   заяви  Кругової  Таїсії  Іванівни  від  21.05.2019,  та  подання  служби  у  справах  дітей райдержадміністрації:

Призначити  Кругову  Таїсію Іванівну опікуном над майном, яке належить на праві приватної часткової спільної власності дитині-сироті,   Сініцевій  Олені  Юріївні,  13.10.2003  року  народження,  а  саме  1/20  частина житлового  будинку  з  відповідною  частиною  надвірних  будівель  і  споруд,  за  адресою: вулиця  Шевченка, 127 місто Решетилівка Решетилівський район Полтавська  область,  на  підставі   договору  дарування  від  25.09.2017  № 759.

Опис  майна  від 21.05.2019.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО