Про проведення 7-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів на території району

20.05.2019                                                                                                              № 80

Про проведення 7-ї державної

інвентаризації  радіоактивних

відходів  на  території  району

Відповідно  до  статей  13,  21,  пункту  9  статті  39  Закону  України  „Про місцеві державні адміністрації”, Порядку проведення державної інвентаризації  радіоактивних  відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого  наказом  Державного  комітету  ядерного  регулювання  України від 11.02.2003 № 27 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції  України  від 25 лютого 2003 р. за № 160/7481, графіка проведення сьомої державної інвентаризації радіоактивних відходів, затвердженого головою Державного агентства України з управління зоною відчуження, розпорядження  голови обласної державної адміністрації від 22.04.2019 № 319 „Про проведення 7-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів на території  області”  та  з  метою  виявлення  і  обліку  радіоактивних  відходів, контролю за обсягами їх накопичення, місцезнаходженням, переміщенням, умовами  зберігання  та  захоронення:

1. Створити  районну  інвентаризаційну  комісію  з  організації проведення  7-ї  державної  інвентаризації  радіоактивних  відходів  на  території  Решетилівського  району  та  затвердити  її  склад  (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від  10.07.2013 № 147 „Про проведення 5-ї державної інвентаризації  радіоактивних  відходів  на  території  району”  та  від  09.06.2016  № 150 „Про  проведення 6-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів  на  території  району”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника  голови  райдержадміністрації  Черкуна   І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad_do_no80.doc34 КБ