Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації

25.03.2019                                                                                                          №  56

Про проведення  оцінки  корупційних

ризиків  в  районній  державній

адміністрації

Відповідно до статей 6, 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”,  статті 19 Закону України ,,Про запобігання корупції”, керуючись  Методологією оцінювання  корупційних ризиків у діяльності органів влади,  затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання  корупції  від  02 грудня 2016 року № 126,  зареєстрованим  у Міністерстві  юстиції  України  28  грудня  2016  року  за  №  1718/29848:

1. Провести до  01 квітня  2019 року оцінку корупційних ризиків в райдержадміністрації  та   її   структурних   підрозділах.

2.  Затвердити  склад  комісії  для  організаційно-підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків райдержадміністрації (додається).

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації: невідкладно  проаналізувати  зовнішнє  та  внутрішнє  середовище  підрозділів   на   предмет   виявлення  чинників  корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності структурного підрозділу;

надати   сектору   управління  персоналом   апарату  райдержадміністрації інформацію  щодо  виявлених  корупційних  ризиків  в  структурних підрозділах   райдержадміністрації  до  01 квітня   2019  року  для  узагальнення.

4. Відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Блоха О.С.) розмістити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації   це   розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови  райдержадміністрації  від  03.01.2018  № 2 „Про проведення оцінки корупційних  ризиків  в  районній  державній  адміністрації”.

6.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                             І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір