Про проведення щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою території району

20.03.2019                                                                                                          № 52

Про проведення щорічної  всеукраїнської акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою території   району

Відповідно  до  статей  6,  16  та  28  Закону  України  „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від              31.03.2010   №  777-р  „Деякі  питання  проведення  щорічної  всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” (із змінами),  на  виконання  розпорядження  голови обласної державної  адміністрації від  18.03.2019  № 186 „Про  проведення щорічної  всеукраїнської  акції „За чисте довкілля” та  Дня  благоустрою території області”, з  метою  забезпечення  утримання  територій  населених  пунктів  у  належному  стані,  їх  санітарного  очищення,  збереження  об’єктів загального користування  і  створення  умов,  сприятливих  для  життєдіяльності  населення:

1. Провести  з 25 березня 2019 року по 25 травня 2019 року  щорічну всеукраїнську  акцію  з  благоустрою  „За  чисте  довкілля”  та  у  її  рамках               20 квітня 2019 року – Дня  благоустрою  території району за участю працівників  органів  виконавчої  влади  та  органів  місцевого  самоврядування, колективів підприємств, установ, організацій всіх форм власності,  громадськості,   волонтерів,   студентської   та   учнівської   молоді.

2. Затвердити   заходи   щодо  проведення  щорічної   всеукраїнської   акції  з  благоустрою  „За  чисте  довкілля”  та  дня  благоустрою  території району   у   2019   році  (додаються).

3. Рекомендувати  виконавчим  комітетам  міської  та  сільських рад забезпечити   проведення   відповідної   роботи.

4.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної

адміністрації                                                                              І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір