Про районну тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

11.02.2020

11.02.2020

м. Решетилівка

Про  районну  тимчасову комісію з

питань  погашення  заборгованості

із   заробітної   плати    (грошового

забезпечення),   пенсій,   стипендій

та  інших  соціальних  виплат

Відповідно  до статей 24 та 39  Закону   України  ,,Про  місцеві  державні   адміністрації”,   постанов   Кабінету  Міністрів   України  від  08  вересня  2005  року   №  875  „Про  утворення  Комісії  з  питань  погашення  заборгованості  із  заробітної   плати   (грошового   забезпечення),    пенсій,  стипендій   та   інших    соціальних   виплат”   (зі   змінами),   та   від  12  серпня  2009  року № 863  „Про  посилення  контролю  за  погашенням  заборгованості  із  заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та  інших  соціальних  виплат”   (зі змінами),  та  у  зв’язку  із  кадровими   змінами,   які  відбулися:

1. Утворити районну тимчасову комісію з питань погашення заборгованості  із заробітної  плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших  соціальних  виплат  та  затвердити її  склад,  що  додається.

2. Визнати  таким,  що  втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 13.10.2017 № 383 „Про районну тимчасову комісію з питань погашення  заборгованості  із  заробітної  плати  (грошового  забезпечення),  пенсій,  стипендій  та  інших  соціальних  виплат” (зі  змінами).

3.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
sklad_do_no39.doc46.5 КБ