Про реорганізацію Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

01.08.2019

01.08.2019                                                                                                        № 117                                           31.07.26

.

Про реорганізацію Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання  соціальних   послуг)

Відповідно  до  статті  6,  пунктів  3, 10  статті  13,  пункту  1  статті  19,  статті  23,  пунктів  1,  4,  9  статті  24  Закону  України  „Про  місцеві державні адміністрації”,    частини   1   статті  40,  частини  1  статті  43,  частини  1  статті  492  Кодексу  законів  про  працю   України,  статей   12,  13   Закону   України  „Про  соціальні  послуги”  від 19.06.2003 № 966-ІV,  постанови  Кабінету  Міністрів   України   від  29.12.2009 № 1417 ,,Деякі питання діяльності  територіальних центрів соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг)”  (із  змінами),  на виконання  доручення виконувача обов’язків голови  райдержадміністрації  даного  на  розширеному  засіданні колегії  районної  державної  адміністрації  від  30.07.2019  року  № 01-17/21:

1. Розпочати  процедуру  реорганізації  Решетилівського районного територіального центру соціального  обслуговування  (надання соціальних  послуг)  шляхом   об’єднання   відділень  стаціонарного   догляду  для     постійного    або   тимчасового   проживання  с. Шевченкове та с. М’якеньківка  та  створення  філії  відділень  денного перебування  та  організації  надання адресної  натуральної та грошової допомоги Решетилівського районного територіального центру  соціального  обслуговування   (надання  соціальних   послуг)   в   с. М’якеньківка.

2. Директору Решетилівського районного територіального центру соціального   обслуговування   (надання  соціальних  послуг) (Сутула  Ж.О.):

повідомити відповідну профспілкову організацію та працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  про  можливе  звільнення  відповідно   до  пункту  1  статті  40  Кодексу   законів   про   працю  України,  в зв’язку  з  реорганізацією  установи;

довести  до  відома  Решетилівської  філії  Полтавського обласного центру зайнятості про вивільнення працівників в установленому законом порядку;

підготувати   зміни  до  структури  та  штатного  розпису Решетилівського районного   територіального    центру   соціального    обслуговування   (надання

соціальних  послуг) та подати на затвердження у встановленому законодавством   порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови   районної   державної   адміністрації   Колесніченка   А.В.

Виконувач обов’язків голова

районної  державної

адміністрації                                                                        І. ЧЕРКУН